| ș53fan a întrebat:

As dori și eu niște informații legate de Snapchat!
Să zicem că cineva pune ceva la poveste...Ok.deci pune ceva la poveste, o poza de exemplu!
Acum întrebare: când face acest lucru se pune automat și pe chatul tuturor celor pe care ii are persoana respectivă la prieteni?
Sau e separat?
Adică gen trebuie să trimită separat? Înțelegeți ce vreau să spun?

1 răspuns:
| Evolution a răspuns:

Povestea e poveste. Poti alege sa trimiti la toti povestea ta sau poti alege sa nu trimiti la nimeni sau doar la anumite persoane. Adica iti postezi povestea si cine vrea sa vada, apeasa pe tine si vede. Sau poti sa trimiti si tu povestea la anumiti oameni. Sper ca intelegi ideea laughing nu e musai sa postezi o poveste si sa trimiti la tot grupul tau de prieteni. Poti sa o postezi si atat.