| Иαяʋтσ a întrebat:

Am modem thomson speedtouch 330 ADSL prin USB.Acum 2 zile mi-am bagat windows7 x64 si nu mai ma lasa sa ma conectez le internet.Inainte am avut windows7 x86 si a mers. M-am uitat pe cateva site-uri si n-am gasit nimic ce sa mearga.Cine imi da un driver bun pentru modem care sa mearga pe windows7 x64 ii dau funda!(si cum se intaleaza)

1 răspuns:
| byka1986 a răspuns:

Incearca sa instalezi driverul pentru vista pe 64 de biti, ar trebui sa mearga si pe windows 7