| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Am un Sony Ericsson xperia arc s si nu imi functioneaza galeria decat atunci cand vrea ea si e foarte enervant. Mi se deschide, dar nu apare absolut nimic, nici titluri de albume nici poze, absolut nimic. Mentionez ca din cauza memoriei nu are cum sa fie, am 400 de poze si card de 8 Giga, virusi sigur nu are...Chiar nu stiu ce sa mai fac, il am de 5 luni si a inceput sa nu mearga acum o luna, nu i-am facut absolut nimic. Va rog frumos, ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| MeMike a răspuns:

Scoate mai intai pozele si tot ce-ti mai trebuie de pe card(foloseste un adaptor microSD) pe PC apoi formateaza cardul. Daca face aceeasi problema resofteaza-l

| Iulia0z a răspuns:

Buna! Ai rezolvat pana la urma cu telefonul? Si eu patesc aceeasi problema si nu stiu ce ii pot face.