| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Cine poate sa imi spuna cum sa fac setarile la o pagina de Word 2007 pentu ca am apasat din greseala pe "ceva" si nu mai apare cursorul la inceputul primului paragraf, ci sus la marginea paginii. Sper ca ati inteles "defectiunea".

Răspuns Câştigător
| ionut1980 a răspuns:

Format >>> Paragraph >>> Indentation ( valorile sa fie 0 pentru left right ). Sau mai usor : sus ai un cursor dublu - ca doua sageti ce vin cap in cap - pe o linie gradata. Muta cursorul de sus in dreptul valorii zero; la fel si cel din stanga-jos de altfel. Cel din dreapta-jos se afla la valoarea 16.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dai la page layout- intri la margins si acolo alegi cat vrei sa ai... de preferat "normal" ca sa fie okbig grin Posibil tu ai dat pe narrow...
Sper ca ai reusitwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Google google si in continuare gooogle. Ce este atit de greu?