| amy3semj1405 a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor in word! Am copiat de pe net un paragraf de text, insa pe fundalul textului imi apare o culoare si nu pot sa scap de ea. Stie cineva cum se scoate? repet culoarea este doar pe fundalul textului, nu pe toata pagina. Dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| Luiza_2595 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie decupeaza paragraful si copiaza-l in notepad, apoi il decupezi din notepad si il pui din nou in word, iar culoarea disparehappy

| amy3semj1405 explică (pentru Luiza_2595):

Multumesc mult! big hug

| Luiza_2595 a răspuns (pentru amy3semj1405):

Cu Placere:*>:d