| Bogdan_9316 a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Deci ieri am facut windows-ul, am facut tot, dar nu stiu de ce cand porneste windowsu-l porneste totul normal ok, dar cand vreau sa ma conectez la internet stau un 1-2 pana imi intra sa -i dau connect. Oare din ce cauza? imi intra in windows dar trebuie sa sstau 1-2 pana ma pot conecta la net. sunt in reteaua rds!

Funda!

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

E windows.Adică scump și prost.Procesul e normal.Succes

| K0sti a răspuns:

1-2? Ce sunt alea? Ore, zile, ani lumina?

| maniac5000 a răspuns:

Mdea stiu asa mi se intampla si mie, si tot de la RDS sunt, asa face el nu ai ce sa ii faci. Desi daca ai CD-ul de la unitate ai putea istala driver-ul pentru placa de retea!

| Robert_Neagu_1992 a răspuns:

Foloseste programu http://www.3dpchip.com/3dpchip/3dp/chip_down_ro.php asta si actualizeazati driverele daca tot nu functioneaza incearca si cu o alta varianta de windows poate xp pentru ca consuma cele mai putine resurse