| georgiana a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Doresc setarile de la Video si Voice pentru messenger, am bagat si mufa pentru microfon de la casti si boxele si am pus sa mearga independent( boxe+casti). Cand sun persoana respectiva nu ma aude pe mine, eu o aud.
Setarile sunt :
Microphone: HD Audio rear input
Speakers : System default - HD Audio rear output 2
Ringer : System default - HD Audio rear output 2
Aveti aceleasi setari? Va rog ajutati-ma! Multumesc!

1 răspuns:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Daca maresti volumul microfonului sigur vei fi auzita, clic dreapta pe iconul de volum\dispozitive de inregistrare\inregistrare\dublu clic unde arata microfonul (daca e detectat e semnalat cu verde)\niveluri\setezi la maxim ambele niveluri