| AndradaElena666 a întrebat:

Am nevoie de ajutor URGENT!
Am varsat Picatura pe ecranul de la laptop si habar nu am cum sa fac sa se duca... frec cu acetona de o gramada de timp, dar se duce foarte greu.
Va rog mult, nu e laptopul meu. :\

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu se va mai duce. Daca incerci sa razi vei zgaria si restul ecranului.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Mai freaca, se va duce ecranul, picatura ramane.

| iwefgOficiall a răspuns:

Poate daca ancerci cu alcool izopropilic asa ceva se gaseste la farmacie.

| Unanonimoarecare123 a răspuns:

Poti incerca sa razi picatura si apoi sa incerci cu acetona, dar ai grija sa nu zgarii ecranul cand il razi, si sa nu il strici cand stergi cu acetona. Mult succes!

| AndradaElena666 explică (pentru Unanonimoarecare123):

Nu se poate rade, am incercat.