| vlad96 a întrebat:

Cu ce se sterge ecranul laptop-ului? Am nevoie de ajutor!

6 răspunsuri:
| Mentaaaaa a răspuns:

Se gasesc la Billa de cumparat niste servetele pentru ochelari... eu le folosesc si la laptop big grin

| Mentaaaaa a răspuns:

Se gasesc la Billa de cumparat niste servetele pentru ochelari... eu le folosesc si la laptop big grin...

| LiaYapp a răspuns:

Pai cu un servetel umed sau o carpa imuiata in apa dar stoarsa foarte bine

| LiaYapp a răspuns:

Pai cu un servetel umed sau o carpa imuiata in apa dar stoarsa foarte binehappy

| Nowingsangel a răspuns:

Tocmai ce l-am sters cu un spray de ochelari mebra si cu o carpa din bumbac si e fb

| Stefan_4237 a răspuns:

Cu spray de ochelari si o charpa de ochelari foarte fina.