| bellisima_6518 a întrebat:

Sal.am nevoie de ajutorul vostru, am scaner si nu stiu cum sa ma folosesc de el, va rog dati-mi citeva sfaturi care ma v-or ajuta sa ma descurc...

msc anticipat)))

Răspuns Câştigător
| marginean_9707 a răspuns:

DA asa e cu zice si colegul meu.La cumpararea scanerului ti-a cumparat un cd de instalare a scanerului pe care tu trebuia sa il introduci in pc. Dar daca l-ai instalalt, uitate in My Computer si acolo vei avea Numele scanerului.Eu de exemplu am o inmprimanta cu scaner.In My Computer am HP 2180 Deskjet si dau dublu clik pe ea si dai prewiew si dai next pana te intreaba daca vrei sa salvezi sau sa scoti la imprimanta

Sper ca raspunsul meu sa te ajute

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,
sigur ai un CD cu care l-ai cumparat, acolo se explica totul
sau o documentatie tehnica pe suport de hartie
sau pe Internet poti gasi documentatie in format pdf sau doc
cum se numeste scanerul si ce cod are in cifre si litere? cauta cu Google sau pe site-ul fabricantului
succes