| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru TPU! Cum poti sterge pe facebook pe cineva care iti apare la prieteni, dar si-a anulat contul? Adica numele persoanei iti apare la prieteni, dar cand intri vezi ca si l-a deconectat. FUNDA!

1 răspuns:
| danya07 a răspuns:

Apasa click pe numele prietenului respectiv, o sa iti apara o fereastra mica si apoi iti explica acolo ce trebuie sa faci. Dar la sfarsitul iti spune ca ai doar o optiune, si anume "sa-l scoti din lista de prieteni". Dai click acolo unde scrie "unfriend".....numele acelui prieten, si se rezolvawinking.