| mikidelikkk a întrebat:

Am nevoie de cineva care chiar se pricepe la hack. Mi-am instalat pe Ipad (2) Sims Freeplay si am gasit pe youtube modalitati de hack si am vazut ca trebuie sa am cydia ...am facut jailbreak si am incercat toate modalitatiile dar nu merge...Tin sa amintesc ca am IOS: 6.1.2. Cine ma ajuta? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| sleeky1532 a răspuns:

Exista jailbreak pentru 6.1.2? Oricum, daca tableta functioneaza ai noroc. Data viitoare citeste forum-urile, intereseaza-te de ceea ce faci si dupa aceea sa te apuci de astfel de nebunii. Propria experienta. http://www.redsn0w.us/

1 răspuns:
| Bibi_Biancora_1990 a răspuns:

Sima Sims freeplay unlimited coins version 5.16.0