| GEORGEL2012 a întrebat:

Am nevoie de un adaptor pentru modemul Huawei hg 658 si un cablu ethernet unde pot gasi? la ce pret? la magazinele telekom se gasesc?

Răspuns Câştigător
| micutdragut a răspuns:

Iti recomand sa mergi la bazar/piata sa-ti iei de acolo mai ieftin. Pe internet bineinteles ca vei gasi si mai ieftin, dar costul de transport probabil va fi mai mare decat ceea ce ai tu nevoie. Toate sunt facute in China sau Japonia, unde forta de munca este ieftina doar ca pretul va diferi.
Mult succes!