| VirusS97 a întrebat:

Am nevoie de un raspuns urgent!
Ce parere aveti de camera video JVC GZ-MG330?
http://www.amazon.com/JVC-Everio-GZ-MG330-Camcorder-Opti cal/dp/B00127Y984

Vreau sa cumpar una la mana a 2-a. Am verificat-o, este originala, iar acum vreau sa stiu daca merita sa o cumpar. Pretul este 350 lei. Deci merita? Nu prea am gasit specificatii despre ea. Vreau sa stiu cati megapixeli are, sau rezolutia video fiindca n-am reusit din setari sa vad. De filmat vad ca filmeaza ok....Si as vrea sa stiu daca e HD.

1 răspuns:
| Adrian044 a răspuns:

Ii buna