| BOOBZen a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon LG KP502, dar cati megapixeli are camera?

Răspuns Câştigător
| 334499 a răspuns:

3.15 MP, 2048x1536 pixels

14 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

3,15 megapixeli
funda?happy

| OnutsaXD a răspuns:

3,15, dar nu te sfatuiesc sa-ti iei asa ceva, merge foarte greu, ia-ti mai bine un Samsung star, corby, galaxy mini.

| iEmonel a răspuns:

3.15 MP, 2048x1536 pixels

| PeStraziGoale a răspuns:

3.15

| BOOBZen explică:

Multumesc pentru toata lumea,mi l-am cumparat deja,acum mai devreme,nu inteleg de ce spuneti ca merge greu,eu cred ca este super, orice telefon este sensibil, si al meu merge foarte repede.Are si senzor la jocuri, eu l-as recomanda

| DianaC a răspuns:

2 Megapixeli

| illegal07 a răspuns:

Camera este de 3.15 MP, 2048x1536 pixels

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3megapixeli nu are blitz SAL

| EuPaulA a răspuns:

3,15 megapixeli pentru mai multe informatii:http://www.gsmland.ro/telefon-mobil-lg-kp502_cookie-2587

| stilferlo a răspuns:

Camera telefonului LG KP502 este un model extrem de asemanator cu LG KP502, nu are nimic diferit, camera este aceasi.de 3.2, singura diferenta este la asepctul celor 3 butoane

| Katalyn_8526 a răspuns:

LG KP502 are camera de 3.15 megapixeli funda?

| Gellyfish a răspuns:

Nu-ti lua LG ca se strica.big grin...tocmai de asta e si la un pret de ***