| LemonMan777 a întrebat:

Am nevoie de un raspuns urgent va rog. Am niste casti Genesis HX66 si cand le bag in USB si bag CD-ul tot imi scrie " Please conenct the Genesis HX66 Headset Driver. Aici am o poza, cu ce imi arata : http://imgur.com/w28DYDt. Va rog sa ma ajutati! Dau Funda si detoate ce se poate!

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Pe site-ul oficial, chiar in josul paginii, gasesti driver-ul. Daca il ai pe cd, il instalezi de pe disc.
http://genesis-zone.com/......headset-2/

| LemonMan777 explică (pentru dannyel86):

Pai asta fac, si tot asta imi scrie...

| dannyel86 a răspuns (pentru LemonMan777):

Incearca pe porturi usb diferite. Nu ai doar una pe pc/laptop.
Sau, conecteaza doar castile la sistem si da restart. Poate le recunoaste ulterior si apoi bagi si cd-ul cu drivere.

| LemonMan777 explică (pentru dannyel86):

Tot nu merge, o sa chem un specialist sau ceva de genu, dar mersi mult! Ai funda!

| dannyel86 a răspuns (pentru LemonMan777):

Incearca dispozitivul pe o alta unitate (pc sau laptop), eventual cu un alt sistem de operare (Xp, Vista, Windows7).