| Goddessss a întrebat:

Am nevoie mare de ajutor.
Deci, azi o prietena(Maria) de a mea a postat o postare alcătuită din 5 poze printre care sunt eu, ea(Maria) si verișorul meu(Alex).
Maria m-a etichetat in 2 poze din cele 5, dar când dau pe profilul lui Alex sau al ei, apare așa: Maria este cu mine si cu Alex.
Când intru pe profilul meu, imi apar doar cele 2 poze separat, fără sa imi apară cum le apare lor.
Aveți vreo explicație de ce nu s-au salvat toate desi dacă intru pe profiul fiecăruia apar toate pozele dar la mine doar alea 2?
O fi ceva personalizat?

8 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Buna!

Posibil sa fie (si cel mai probabil) strict din faptul ca te-a etichetat doar in cele doua poze.
Poti sa verifici daca verisorul tau, este etichetat in toate? Daca da, atunci asta este explicatia. Verifica in cate este etichetat si el.

Daca nu, atunci probabil ai cateva setari referitoare la "cine poate sa posteze in cronologia mea" pe care ai putea sa le verifici aici: https://m.facebook.com/......nt/screen/

Seara minunata in continuare! ^_^

| Goddessss explică (pentru DoarBogdan):

El este etichetat in toate. ce înseamnă asta?
vai ce ma enervează

| DoarBogdan a răspuns (pentru Goddessss):

Inseamna ca este etichetat in toate, ca asa a pus persoana cu postarea (adica Maria). Daca te eticheta in toate 5, atunci se vedeau toate si la tine pe profil.

Asa nu iti apar postari ce nu au legatura cu tine, in cronologia ta, cum este si normal. Asta doar daca nu ii dai tu distribuire in cronologia ta. Insa... etichetarea ta o sa se vada doar pe cele doua postari.

Nu te enerva, vorbeste cu Maria, sigur o sa inteleaga si o sa te eticheteze si in celelalte big grin

| siriusblack98 a răspuns:

Pentru tine apar strict cele doua poze in care esti etichetata. Acum varianta reala este ca tu esti mai putin importanta iar sistemul a hotarat ca nu meriti nici macar privilegiul sa apari in 5 poze si trebuie sa te multumesti doar cu 2.

| Goddessss explică (pentru siriusblack98):

Amuzant dar trist.

| siriusblack98 a răspuns (pentru Goddessss):

Ca si viata mea de altfel. Este ca genul ala de gluma la care mai intai razi si apoi oftezi cand iti dai seama ca este despre tine.

| zilog a răspuns:

Poți să câștigi mulți bani din despăgubire citeste legea 667/2001
https://www.youtube.com/watch?v=TWqZJEgjz9s

https://www.youtube.com/watch?v=y-kONKk40f4

| StefanChriss a răspuns:

Daca te-a etichetat doar in cele doua poze, pobabil de-asta iti apar doar cele doua poze in care esti etichetata. Cred ca trebuia atunci cand a postat "pack-ul" de poze, sa dea ca e cu voi doi si atunci va apareau toate. Si eu am fost etichetat asa, intr-un cascada de poze si pe profilul meu apare doar poza in care am primit tag.