| Kriss96 a întrebat:

O colegă mi-a trimis pe mail prezentarea ei powerpoint 2010 şi m-a rugat să o schimb în 2003, pentru că eu am versiunea asta. Dar nu ştiu cum să schimb un proiect dintr-o versiune în alta. Mă poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| mOnAsX a răspuns:

Http://office.microsoft.com/......38391.aspx ai aici tot ce iti trebuie. Bafta!@

| Kriss96 explică (pentru mOnAsX):

Asta stiam si eu, dar nu am powerpoint 2010. Eu am numai 2003. Ideea ta e buna. Dar ca sa o folosesc trebuie sa deschid prezentarea. Fiind facuta in 2010, nu se deschide in 2003. Dar multumesc oricum!