| mariomario a întrebat:

Am nevoie urgent de un codec pentru video. Am filmat ceva cu o camera video si nu pot vizualiza pe laptop decat sunetul, imagine nu, imi scrie ca nu gaseste codecu, va rog spuneti-mi de unde as putea sa-l iau, plsss

Răspuns Câştigător
| smartalogu a răspuns:

Www.google.ro ca-lite download. Stai linistit e free si are tot ce iti trebuie in el. Bafta.

2 răspunsuri:
| griiulain a răspuns:

Http://kmplayer.en.softonic.com/ Incearca programul asta sigur va merge.

| griiulain a răspuns:

Http://www.free-codecs.com/download/kmplayer.htm Incearcac-l pe primul si vezi si aici