| laurlaur10 a întrebat:

Am niste casti hs-g500v, are mufa pentru microfon si casti( ca orice casti), dar mai are si un usb de bass(da, au si bass...) problema mea este ca daca conectez si acel usb se aude un foshnet pe fundal, eu cred ca e de la driver si cum am windows xp si nu instaleaza driverele automatic imi trebuie driver sa il instalez manual, si nu gasesc acest driver care imi da link cu driver ii dau FUNDA, multumesc

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nu exista asa ceva, nici macar pe site-ul oficial. Sint Genius, ce poti sa le ceri? USB e pentru vibratii, nu pentru bas - e o mica mare diferenta.

| laurlaur10 explică:

Vibratii bass, eu cred ca este tot aia in fine, dar atunci cum pot scoate fashaitul dupa fundal?(se intampla doar cand am usb de la vibratii conectat)
ps am vazut si eu pe site-ul lor ca nu este driver, dar am zis cine stie...

| laurlaur10 explică:

Deci, alte sfaturi? va rog...