| anonim_4396 a întrebat:

Am niste probleme cu calculatorul si mouse-ul. Uneori mi se mai blocheaza calculatorul si imi arata o eroare, scrisa intr-o fereastra micuta. De la ce o fi?! Problema mouse-ului este ca, de la putin timp, pe tot ce apas interpreteaza ca dublu click (scuze pentru exprimare), desi eu sunt sigura ca nu apas pe butonul dublu click.
Astea ma enerveaza si sunt recente. Ce s-a intamplat, or fi avand legatura? Funda pentru primul raspuns corect. Scuze pentru categorie!

Răspuns Câştigător
| golban1997 a răspuns:

S-ar putea sa fie din windows, incearca sa-l schimbi si vezi daca ti se mai intampla

1 răspuns:
| J3lueRaid3N a răspuns:

Reinstaleaza-ti Windows-ul happy