| airahaz a întrebat:

Am o boxa prin Bluetooth speaker și nu știu cum sa o conectez la telefon, am activat bluetooth-ul am dat pe căutare și nu îmi găsește nimic, iar boxa are tastele tactile volume up, volume down și power, si are pentru a se încarcă, alt buton de aprindere stingere nu are, ști cineva cum sa fac?

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Trebuie să scrie pe ambalajul ei, sau pe instrucțiuni.

| 28cosmin a răspuns:

Aici vin și eu cu o întrebare la tine ai zis că are butoanele tactile de aprindere (power), volume down (volum ridicat) și volume scăzut nu? dar nu ai și un buton unde indică un receptor pentru apeluri? eu așa am la mine am un buton de aprindere power, butoanele de volum și butonul de răspundere la apeluri prin bluetooth.