| Fernando9Torres a întrebat:

Am o bratara fitnes(xiaomi mai exact) ce de la un timp nu-mi mai trimite notificarile primite pe telefon. Precizez ca bratara e conectata la telefon si sincronizata. Daca ii dau un refresh primesc notificarile pentru o scurta perioada de timp doar. E la zi cu upgrade-urile.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intra in setarile aplicatiei, din telefon si bifeaza din nou ceea ce doresti sa primesti pe bratara. Probabil aplicatia s-a actualizat si s-a schimbat ceva.

| Fernando9Torres explică (pentru darrio2007):

Bratara se desincronizeaza singura(ramane conectata). Mereu cand intru in aplicatia bratarii imi apare sincronizare/conectare(chiar daca prin bluetooth ramane conectata)

| darrio2007 a răspuns (pentru Fernando9Torres):

Am si eu dar nu mi-a aratat niciodata asa ceva. De la Huawei si telefonul tot Huawei.

| szmotovio a răspuns:

Acelasi lucru am patit si eu
Doar la apeluri mai vibreaza