| EUeStEEu a întrebat:

Salut,am un Xiaomi Redmi 9A și nu știu ce să fac cu notificările de la Gmail,nu le primesc trebuie sa intru in aplicație și sa dau refresh ca sa vad mail-ul. Din setați nu e nimic, e totul setat pe ON. FUNDA

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Porneste sincronizarea ca asa e pe miui

| EUeStEEu explică (pentru anonim_4396):

Daca am sincronizarea activata nu mai pot sa mai activez modul economisire pentru energie

| anonim_4396 a răspuns (pentru EUeStEEu):

Pai si de unde crezi ca economiseste energie daca tu tii functiile pornite?

| h379m3973423 a răspuns:

Salut,
Pornești sincronizarea și oprești economisirea.
Sau vezi dacă poți porni sincronizarea doar de pe contul respectiv, economisirea putând fi în funcțiune(puțin probabil, dar poți încerca).