| Alinnnnnnnnnnn a întrebat:

Am o camera de supraveghere PNI, tot controlul este din telefon prin aplicația CAM HI.
Cand urmăresc live ce se intampla, este buna claritatea, dar cand dau sa vad o inregistrare nu mai este asa de buna claritatea, ce pot face?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"umblă" in setările calității inregistrării, alege HD sau peste, depinde de ce cameră ai

| Alberto4002 a răspuns:

Este din cauza cardului care îl ai în camere sau a HDD-ului..trebuie sa pui unul cu rotații mai mari...rpm ..iti recomand de la SanDisk. sunt bune calitate preț, succes