| Kidnapper a întrebat:

Am o combina audio Phillips FW-C717 si nu reda nici un cd cu musica in format mp3, puteti sa-mi spuneti formatele suportate, sau sa-mi spuneti cum sa fac sa redea cd mp3?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut, nu poate reda combina dumneavoastră decit format audio, si cd uri trase la viteza mică,, daca sunt inregistrate la turatie are nu o citeste, o zi bună.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

La turatie mare si mp3 nu citeste. doar audio viteză mică.

| K0sti a răspuns:

Citeste numai track-uri...greu!

| LostInPark a răspuns:

Doar format wave, adica track-uri.
Pe un CD blank iti vor incapea max 20 de piese, depinde de marimea lor in Mb.

Un program asemanator cu Nero te ajuta sa poti converti mp3 in format wave si sa le dai "Burn".

| zigtone a răspuns:

Acest set de acorduri poate fi editat pentru a mă ajuta să îl folosesc ca dispozitiv pentru a edita tonuri de apel pentru dispozitivul meu

| zigtone a răspuns (pentru zigtone):

Https://zigtone.com/ will be the site that gives you mobile ringtones