| paulionescu25 a întrebat:

Am o eroare la un laptop după ce a luat o trânteală de pe măsuță sad. A disk read error occurred press ctrl+alt+del to restart. Încerc sa-la formatez de pe un stick bootabil dar durează super mult. Aseară sau copiat ceva date cu Windows după care eroare! Sa speram că-mi pot recupera datele de pe el. Aștept ceva păreri. Salut

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Adio hard, mesajul e mai mult decat clar!

| paulionescu25 explică:

Salut. Am făcut-o deja însă tot nu merge.

| Explosive97 a răspuns:

Salut desfa capacul laptopului gaseste hardul si impinge-l mai bine la locul lui si ar tb sa mearga sper ca te-am ajutat

| Explosive97 a răspuns:

Cat de rau a cazut? Mai impinge-mufele nu cred ca dintr-o cazatura sa se intample mai mult