| LaLa_5622 a întrebat:

Am o imprimanta Canon MP140 careia i am incarcat cartusul negru acum ceva timp si a mers sa o folosesc de vreo 2 ori... acum imi da o eroare E5 si se aprind butoanele portocalii ale cartuselor incluziv cel cu triunghi cu semnul de fulger... Ce este de facut? Cum o pot reseta?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Si eu am mp210. Daca scrie E5 poti sa arunci cartusele. Exista niste metode de pacalire. Le-am incercat pe toate. Aiurea! Cumpara alte cartuse si reancarcale de noi. Nu le lasa sa se goleasca si vor tine mai mult.