| metrix a întrebat:

Am o imprimanta canon pixma mp 210, de curand am reumplut tusurile si acum imi apare o eroare E5. Ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| djdani1 a răspuns:

Dar merge? Daca functioneaza ignora mesajul.

| RELIABLE a răspuns:

Daca e veche arunc-o deorece se blocheaza automat duma un anumit numar de pagini printate.asta e realitatea orice electronica este programata de catre producattor sa se strice asta se numeste uzura mortala planificata. Dar daca e mai noua mai ai o sansa reinstaleaza windwosul si driverul.succes