| SICAFLORIN a întrebat:

Am o imprimanta HP DESKJET 3940 si cand conectez cablul USB la calculator nu-mi apare nimic ( adica nu-mi apare jos nicio iconita jos in partea dreapta ). Ce as putea sa fac - funda!

3 răspunsuri:
| roxynutza a răspuns:

Ai putea sa schimbi categoriawinking

| ParadiseCaroline a răspuns:

Scoate programul si reinstaleazal dar inainte du-te la start la settings si acolo trebuie sa apara printers and faxes daca nu mai instaleaza o data programul.Succes

| ParadiseCaroline a răspuns:

Cand instalezi programul nu trebuie sa ai cablul acela care alimenteaza HP ci in timpul instalarii la sfarsit iti va spune programul cand sa il introduci.