| MikiMIHAI1324 a întrebat:

Sall TPU, am un telefon zte tania si cand il conectez la calculator prin usb nu-mi apare nimic si nicio iconita a telefonului

Răspuns Câştigător
| Amedeo_Drake_1986 a răspuns:

La fel am patit si eu dar s-a rezolvat cu programul ZUNE. singura problema e ca merge doar pe Windows 7 si XP sp3

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Conectezi cablul USB la telefon apoi la Pc, Windows-ul ar TREBUI să instaleze automat driverele, apoi intri în "Computerul meu" şi acolo ar trebui să apară telefonul sub formă de dispozitiv extern detaşabil.

Pe net NU am găsit drivere separat pentru acest model de telefon...

Nici pe site-ul oficial NU este decât Manualul telefonului - vezi linkul :
http://www.zteuk.co.uk/device/201204/t20120417_12404.html