| darktoubab a întrebat:

Am o imprimanta Hp LaserJet M1132 si stiu cum se incarca, am desfacut toner.ul pentru al curata si am vazut si cum se incarca.Intrebarea mea este de unde pot cumpara acel praf? Este unul specific? Va multumesc!

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cauta pe aici: http://www.producton.ro/......=black.htm
Daca nu gasesti ia din serie apropiata. Eu pun in cartuse HP cerneala de la Canon ca mi-a ramas de la o imprimanta defecta si n-are nimic.

| K0sti a răspuns (pentru Salontanul):

Ce treaba are cerneala cu tonerul?

| Salontanul a răspuns (pentru K0sti):

Cine te-a intrebat ceva?

| darktoubab explică (pentru Salontanul):

K0sti,cerneala se pune in cartuse, eu am imprimanta cu laser si nu se pune cerneala, se pune un praf. Mersi oricum!

| Salontanul a răspuns (pentru darktoubab):

N-am inteles de ce mi-ai dat mie un raspuns in care il mentionezi pe individul ala! Eu ti-am dat un link de toner dar iti spuneam ca eu amestec cernelurile la imprimanta si nu se intampla nimic. Taoate-s la fel.