Întrebare recomandată | stefichim a întrebat:

am o problema cu imprimanta mea HP laserjet m1132. Am facut o copie la o foaie, si cand sa fac alta copie, mi-a dat eroare E8(sau 3 intors 8). Am inchis-o si am deschis-o, am deconectato si am conectat-o, dar tot nu imi merge. Va rog sa-mi spuneti ce pot sa fac! Fundaaa!

2 răspunsuri:
| kittyane1234 a răspuns:

Du-te la setari si arata acolo ceva gen " 2000 si inca ceva " apasa pe el si mai jos arata ceva de genul " pcl 5" sau ceva de genul... succes

| stefichim explică (pentru kittyane1234):

La setari. unde mai exact?