| SkyNet01 a întrebat:

Am o imprimata Canon Pixma mp210, cand vreau sa imprim imi da o eroare E16(nivel cerneala necunoscut) si nu imi da voie sa imprim deloc, ce as putea face pentru a nu-mi mai dai acea eroare si sa pot imprima din nou? cartusul este incarcat o singura data(excludeti schimbare lui).

Răspuns Câştigător
| n1na a răspuns:

Eroarea tot iti apare dar dupa ce ai apasat butonul cu triunghi incearca sa printezi.Si mie imi apare mai mereu dar merge sa printez cu toate ca arata eroare e16.Incearca sa vezi daca merge.

8 răspunsuri:
| agent003 a răspuns:

E necesar schimbarea lui

| MDE94 a răspuns:

Ai incercat reinstalarea dirverelor? sau mai e posibil ceva, ce windows ai?

| SkyNet01 explică (pentru MDE94):

Am rezolvat problema in cele din urma, drivere nu am dar se instaleaza automat

| MDE94 a răspuns (pentru SkyNet01):

A, probabil ai windows 7, ar fi bine la cate o reinstalare de windows sa te mai uiti dupa drivere noi si dupa nu o sa mai ai probleme, salut!

| n1na a răspuns:

Trebuie sa tii apasat butonul cu acel triunghi cateva secunde. Sper sa mearga!

| n1na a răspuns:

A mers cu butonul?

| SkyNet01 explică (pentru n1na):

Da a mers, multumesc foarte mult pentru ajutor

| n1na a răspuns (pentru SkyNet01):

Cu placerewinking