| Iuliiaa a întrebat:

..am un iphone 4s si stiti ca la camera are efectele acelea(transfer, instant etc). de ceva timp, cand fac o poza cu unul din acele efecte si vreau sa o pun pe instagram sau sa o salvez in dropbox nu se posteaza/salveaza cu efect. pana acum nu am mai avut problema aceasta si as vrea sa stiu cum as putea sa o rezolv. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| AtomiX a răspuns:

Eu am vazul ca la al meu (tot 4s) nu se salveaza cu efect daca vreau sa le pun pe pc, in rest merg. Dar cel mai bine, faci pozele normale iar pe urma iei o aplicatie gen Pixlr (recomand), o editezi acolo si pe urma dupa ce o salvezi poti sa o pui oriunde ca efectele raman. In general efectele telefonului nu sunt salvate permanent pe poza (daca intrii la editare poti oricand sa revii la poza originala) si cred ca de asta uneori, la anumite postari ele dispar big grin Sper ca te-am lamurit. O zi buna happy