| zuzualina a întrebat:

Am o intrebare

am un LG GT405

se poate instala internet wireless pe el ?

Răspuns Câştigător
| axll a răspuns:

Nu. telefonul nu este prevazut cu wireless. prin urmare tot ce poti face este sa iti activezi internetul de pe cartela. din fericire pentru tine suporta 3g cu o viteza de 3.6 mb/s deci vei putea naviga decent.

| zuzualina explică (pentru axll):

Stiam cand l-am cumparat ca nu merge, dar la cum evolueaza tehnologia, am zis ca poate e vreun program nou

3 răspunsuri:
| Rucss a răspuns:

Si eu am telefon de asta...si din pacate nu se poatesadsad.

| y8nu7z a răspuns:

Buna, am vazut la informatii tel si mi-a aparut un videoclip care arate ca are wifi, dupa care am intrat si eu in telefon sa vad si nu imi arata nimic despre wifi sau ceva de genu