| Goddessss a întrebat:

De ce pe celalalt telefon nu ma lasă sa primesc hotspot, tot imi scrie problema la autentificare.
Acum câteva zile mergea pe tableta merge foarte bine atunci când primesc hotspot. Va rog, ce poate fi?
Ma enervează foarte tare.

7 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

Verifica daca e wpa si nu wpa2, poate o fi facut vreun update or smth

| Goddessss explică (pentru JicaContra):

Am rezolvat după 3 minute după ce am pus întrebarea.
naiba știe ce o avut

| JicaContra a răspuns (pentru Goddessss):

Voodoo, wifi voodoo big grin

| AureliusTPU a răspuns:

Sterge parola si pune-o din nou si daca tot nu merge schimba parola de la telefon pentru a face hospot in ceva usor si apoi conecteazate pe telefon.

| Goddessss explică (pentru AureliusTPU):

Am rezolvat după 3 minute după ce am pus întrebarea.
naiba știe ce s-a întâmplat

| AureliusTPU a răspuns (pentru Goddessss):

Eroare de la telefon

| ViruseZ a răspuns:

Verifica daca parola este corecta.
Daca da, incearca sa schimbi parola de pe telefonul care il folosesti pentru a face Hotspot.