| dramecoreene a întrebat:

Am o intrebare importanta,foarte importanta!

Stie cineva cum se poate face un blog ( nu gen blogspot,sau tumblr), sau un site gen revista online.

Am mare nevoie de indrumare. Dau funda raspunsului care imi e cel mai util.

Răspuns Câştigător
| κλάους a răspuns:

PEntru un site gen revista online, trebuie sa platesti pe cineva care sa-ti faca scriptul, sau sa cauti pe internet unul nulled, dupa aceea sa te inregistrezi la o firma care-ti da subdomeniu si host.

Un blog este un blog, deci un blog o sa arate mereu ca blogspot sau wordpress.

| dramecoreene explică (pentru κλάους):

Am inteles.Deci e mai complicat happy Mersi de raspuns.

| κλάους a răspuns (pentru dramecoreene):

Sa faci un site mereu este complicat (Eu sunt programator si stiu), mai ales cand esti incepator, si cand vrei sa faci ceva mai "mare" decat un blog gratis pe wordpress sau blogspottongue.

NP.

| dramecoreene explică (pentru κλάους):

Atunci,o alta intrebare as avea. Mai exista si altfel de bloguri, gen blogspot, tumblr? In afara de cele 2 pe care tocmai le-am zis.

| dramecoreene explică (pentru κλάους):

Multumeeeeeeeeeeeeesc muuuuult! happy

| κλάους a răspuns (pentru dramecoreene):

Sper ca te-am si ajutat big grin. Mersi si pentru fundabatting eyelashes

| dramecoreene explică (pentru κλάους):

O meriti din plin :*