| tinka1 a întrebat:

FUNDA! Salut ) pina acum am avut multe blog-uri, dar erau simple ( blogspot, tumblr etc. ). Acum asa vrea sa-mi deschid unul pe care sa pot castiga bani. Cine stie cum se poate de facut sau Cine deja are blog si a castigat bani pe dinsul? Pot sa-l deschid daca am card MAESTRO? Cel mai bun si rapid raspuns primeste Fundawinking

Răspuns Câştigător
| Lex169 a răspuns:

Un blog poate fi facut de simplu cu cunostintele necesare.Trebuie sa stii sau sa gasesti pe cineva care stie foarte bine sa creeze pagini web in diverse formate(cum ar fi HTML), apoi trebuie sa-l hostezi, ceea ce nu este prea ieftin.