| iri a întrebat:

Am o intrebare in legatura cu reumplerea cartuselor. Am reumplut un cartus Lexmark, color (29). Dar cand vreau sa imprim ceva nu recunoaste cartusul. Spune ca este gol. (L-am reumplut cand mai era in el foarte putin tus, nu cand era golit total) Stie cineva cum pot face sa mearga? Trebuie setat ceva? worried

9 răspunsuri:
| iri explică:

Mersi pentru ajutor happy Aceste cartuse nu sunt cele care mi s-au dat cand am cumparat imprimanta, ci altele, cumparate de la magazin, separat.

| iri explică:

Nu, nu intreaba nimic, spune doar ca este gol cartusul sad

| CristineDelaruss a răspuns:

Hey!

Si eu am imprimanta Lexmark x2650!

Eu zic sa faci ca si @dolcemada97 pentru ca este adevarat! Bafta!

| M.madallina a răspuns:

Imprimanta este noua? atunci cand iti cumperi o imprimanta primesti si un cartus, acesta este testerul.nu poate fi umplut atunci cand se termina.trebuie sa cumperi altul.eu am imprimanta hp dar cred ca este acelasi lucru.bafta!

| M.madallina a răspuns:

Intreaba acolo unde ai umplut cartusul sau pe cineva care se pricepe

| BiiBiis a răspuns:

Pai cand incerci sa printezi ceva nu te intreaba ceva de cartus?

din cate imi amintesc pe mine ma intreba daca cartusul este nou sau reincarcat si alegeam ca este incarcat si mergea perfect...

Bafta!

| Mixed a răspuns:

Neahoh go on
deci... ori mai ai putin tus in cartus ori nu l-ai umplut bine ...incarca-l din nou.si inainte de folosire tine-l putin in apa calda:X si pe mine m-a invatat cineva ca aveam pb cu cartusul negru laughing

bafta:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate trebuie sa le Golesti. du-te mai bine la un sediu specializat. mie mi le dau prin nu stiu ce raze. care le curataconfuseddaca nu sunt goale le golesc ei!
Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este cartus original ca sa fie original trebuie sa fie 15A.ca asa am patit si eu imprimanta nu a avut cartus original in ea.