| TuTuOfficial a întrebat:

Am o intrebare legata de xbox 360, cum pot face sa sterg un profil ca eu doar am terminat gta 5 o singura data si deja mi s-a dus de pe profilu ala 160 GB,e vreo metoda sa nu mai ia atata memorie, ca acolo scrie 160 G Hard drive(asta cred ca e memorie gb, nu?)Cel care imi spune cum sa mai sterg din memorie ia funda!

Răspuns Câştigător
| Torreto a răspuns:

Stiu ca o sa sune ciudat dar uitebig grineci iei oua si le spargi de consola,apoi torni lapte si dupa lipesti poze de fiecare parte a xboxului,arunci cu oua in xbox si apoi il trantesti de pamant. Daca se sparge o sa gasesti un card cu numele profilelor. Spargi un laptop si bagi cardul in laptop,il arunci in toaleta si tragi apa. Apoi il suni pe pisicul Hamley,(are o firma de canalisti impreuna cu Pisoiul Tom si Colt Negru(titilicu negru),)il suni si il informezi sa sara in canal si sa caute cardul, dupa ce iei cardul udal cu lapte si il bagi inapoi in xbox, iei oua le spargi si bagi lichidul in xbox, dai cu ciocanu in procesor pana se face bucatele si spargi oua de el, torni miere si le indesi pe toate in xbox si s-a rezolvat.Si apropo sa nu faci chilli cand hamley vine in casa, va dansa salsa si nu te va lasa sa pleci!