| berlin a întrebat:

Am o intrebare locuiesc la tara internet am si vreau sa va intreb daca se poate sa cumpar un usb wireless plus antena si sa prind semnal de exemplu de la primarie care se afla la cateva sute de metri am vazut pe net un astfel de achipament pana in 300 de ron ce parere aveti?

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Vise. Daca ai pile la primarie, mai bine iti tragi cablu frumos de acolo pina la tine...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Adica sa furi internet? si ce faci daca aia isi inchid routerul in weekend? ramai cu echipamentul de 300 ron. Din 300 ron platesti un an abonament la net

| berlin explică (pentru suntserios):

Deci nu-i recomandat dar de ce scoate asemenea echipamente pe piata?

| Fr3x a răspuns:

Nu. Ce-l mai corect ar fi sa cumperii Dece sa furi dela altii sa nu ai mult internet si in plus daca furi dela altii nu o sa mearga bine la jocu-l tau sau ce faci. Asta e parerea mea

| berlin explică (pentru Fr3x):

Deci nu-i recomandat?

| Fr3x a răspuns (pentru berlin):

Nup.