| Edouard_Edy_1997 a întrebat:

Am o mare problemà cu laptopul. Este Asus iar cam de vreo 3 saptamani,cand il aprind imi apare mesajul Reboot and Select Proper Boot device, or insert Boot Media in selected Boot Device and press Key, am intrat in BIOS dar dacà intru la Boot nu ma lasa sa setez nimic. Apare doar #Boot Option 1-Wiindows Boot Manage Boot Option 2-SlimtyqpeDvdA, Boot Op 3 Toshiba Mqa1Abf,ce-i pot face?

1 răspuns:
| Vali011201 a răspuns:

Cel mai probabil fisierele responsabile cu boot-ul s-au corupt
(Oprire necorespunzatoare, Etc) incearca sa reinstalezi Windows-ul.