| anonim_4396 a întrebat:

Am o MARE problema!crying cand bag id-ul si parola CORECTE imi apare:,, there was a problem singing you in to yahoo messenger.

your account has been locked. please click,, forgot password..." to start the unlocking process."

ce sa fac?:-s

adica am apasat pe,, forgot password" dar nu imi apare nimic. ce sa mai fac?crying

Răspuns Câştigător
| Fallen Angel a răspuns:

Reinstaleaza Yahoo! Messenger. Trebuie sa mearga. Si eu am avut probleme cu el si s-au rezolvat toate. Altceva nu stiu sa iti spun.

1 răspuns:
| demonangel37 a răspuns:

Ori este de la messenger ori problema este de la id cel mai probabil ti-a spart cineva parola de la id si nu mai poti intra orice ai incerca