| denis565 a întrebat:

Am o problema la parola de la messenger imi scriu id si parola si nu merge scrie: There was a problem signing you in to Yahoo! Messenger.
Your account has been locked.Please click "Forgot Password..." to start the unlocking process. (81003003)
Am dat si Forgot Password si tot nu merge crying
ce pot face?
fundita si vot.
vreau raspunsuri cat mai urgent sunt disperat.

Răspuns Câştigător
| NykuMjFan a răspuns:

Wow, sti ca te-a terminat. Cat timp nu ai cont bancar pe adresa de e-mail ce te ingrijorezi? Macar ai citit ce scrie? scrie ca contul iti e blocat. Probabil cineva a incercat sa iti sparga contul prin intrebarile de control (I forgot my password) si nu a "descifrat" intrebarile, astfel contul a fost blocat pentru 12 ore, asa am facut eu odata cu id-ul unei fete. Ma rog nu sti tu happy
mai asteapta putin, daca nu, incearca sa dai I forgot my password si bagi intrebarile de control care le-ai setat la inceput cand ti-ai facut adresa de e-mail. Bineinteles copii din ziua de azi normal ca nu ti-ai pus intrebarile
n-ai decat sa astepti sau sa iti faci alt ID.
Funda?

3 răspunsuri:
| LoL a răspuns:

Hmmmmmmmmmm thinking suna a parola sparta si schimbata(asa cred) nu stiu cred ca cel mai bine ar fi sa schimbi parola daca merge daca nu sa-ti faci alt id...scz n am alta idee

| Blu3Boy a răspuns:

Alta solutie nu ai decat sa iti faci alt ID.Sorrysad Funda?

| Florin_Marius_1995_aeMB a răspuns:

Salut ma cheama ciocam marius am 2 ani si vreau sa iti multumesc ca esti o persoana care m-a ajutat sa-mi rezolv parola de la wahoo
te pupa tata