| Maj3stic a întrebat:

Am o mare problema cand vreau sa intru pe yd meu imi da o eroare new user forgot pass etc l.am reinstalat de 2 ori am windows xp avast ca antivirus si chrome ca browser? care este cauzasad

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra din messenger pe email si nu mai ai probleme. Te-ai conectat pe mai multe id-uri si de aceea iti apare ''new user forgot pass''...

| Maj3stic explică (pentru neluL):

Stiu parola k de ieri nu mai mergewinking

| neluL a răspuns (pentru Maj3stic):

Am zis eu ceva de parola? Ti-am zis sa te conectezi in messenger cu id-ul tau.

| Maj3stic explică (pentru neluL):

Combined Community Codec Pack la ce foloseste pc-ului k l.am dezinstalat din greseala?

| neluL a răspuns (pentru Maj3stic):

Este un pack de codecuri (filtre de compresie video) pentru playere video.Cred ca l-ai instalat pentru animeuri. Nu e problema daca l-ai dezinstalat.

Răspuns utilizator avertizat
| Maj3stic explică:

Cred ca nu mai am sanse sa il mai recuperez sad