| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare problema cu facebook-ul meu si anume, de cateva zile nu imi mai arata noutatile decat atunci cand vrea, poze acum imi arata ca am acum zice ca nu mai am, comentarii la fel, poza de prf se schimba cand vrea ea... etc! parola am schimbat'o, si oricum nu e asta problema! Care sa fie?thinking

2 răspunsuri:
| Dxi a răspuns:

Si eu am problema asta, mai ales la poze. Nu imi pot vedea ultimele 2 poze pe care le-am pus, si nici din alte albume. La fel si comentariile, nu apar. O fi de la facebook, cine stie. Baftahappy

| mdmcorii a răspuns:

Da pai. si mie imi face asa. dai si tu refresh. oricum problemele astea sunt la fiecare utilizator.