| mariusinho998 a întrebat:

Am o problema cu facebook-ul cand il deschid in google chrome cu celelalte browsere merge...Deci nu imi arata prietenii conectati nu imi arata toate noutatile(imi arata sa zicem noutatile din 5-10 minute si cele vechi de o ora sa zicem nu mai apar), nu imi arata numarul de like-uri la o poza etc.. Aveti vreo idee cum pot remedia problema? Aseara totul mergea perfectstraight face

Răspuns Câştigător
| adywow a răspuns:

Incearca sa reinstalezi Chrome-ul, mai are unele erori am patit-o si eu happy. Dupa reinstalare isi v-a reveni te asigur