| Calin_Alex_1995 a întrebat:

Am o mare problema cu laptopu.cand accesez o pagina si dau clik pe ceva se deschide alta pagina cu rezultatul respectiv, si tot asa.se deschim multe pagini si tastatura o ia razna in loc de 1 este semnul exclamarii si tot asa...si trebuie sa dau restart.va rog sa ma ajutati.ce este de facut? multumesc

1 răspuns:
| jhonny999 a răspuns:

Verifica sa nu fie blocata tastatura. Dupa simptomele care le are tind sa cred ca tastatura este problema.