| CatzPopularity a întrebat:

Am nevoie de ajutor
Tastatura mi_a luat razna! Nu pot sa scriu punct ca imi apare >
Ca sa scriu cu litera mica trebuie sa apas pe Caps Lock si ca sa am litere mari trebuie sa dezactivez Caps >Lock
Nu pot sa scriu cu cifrele din partea dreapta adica cele din partea dreapta a mainii tale drepte
Nu pot sa scriu nici cu cele de sus adica >ex unu si sus semnul >exclamarii
M_a enerveaza! Nu stiu ce sa >fac Va rog frumos spuneti_mi daca sunteti mai buni in calculatoare si taste care este problema!

2 răspunsuri:
| Ekcstsy a răspuns:

Verifica ambele butoane Shift. Unul din ele este blocat. Cu un cutit sau ceva ascutit, il scoti butonul si il cureti putin inauntru, apoi il apesi la loc.

| CatzPopularity explică:

Acum imi dau seama ca > se strecoara peste tot unde scriu!